Tonery a cartridge do tiskáren 

Pokud hledáte tonery a cartridge do tiskáren, jste v této kategorii správně.  Pro jednodušší vyhledání toho správného typu náplně do tiskárny můžete použít kategorii "najít podle typu tiskárny", kde jsou cartridge a tonery řazeny do přehledných skupin podle daných typů tiskáren. V jiných podkategoriích zase najdete optické válce pro laserové tiskárny, odpadní nádoby a další příslušenství.

Podkategorie

  • Inkoustové cartridge

    V této kategorii si můžete vybrat inkoustovou cartridge pro Vaši tiskárnu. V nabídce máme cartridge pro inkoustové tiskárny Canon, Epson, HP a další. Pokud pro daný typ existuje i cenově výhodnější kompatibilní alternativa, najdete ji u dané inkoustové cartridge.

  • Tonery
  • Optické válce

    Optický válec je část laserové tiskárny, která se stará o přenos tonerového prášku na papír. Obvykle vydrží tři až čtyři výměny toneru (záleží na typu tiskárny). Jeho opotřebení se může projevit vynecháváním tisku, které se opakovaně projevuje ve směru odshora dolů. Případně pokud se do podavače papíru dostane nečistota (vlas, drobek atp.) a ta se pak dostane přes papír k optickému válci a zapeče se do něj, jsou pak na vytištěném papíru v pravidelných intervalech černé tečky nebo skvrny.

  • Odpadní nádobky
  • Ostatní příslušenství tonery
na stránku
Zobrazeno 1 – 20 z 3123 položek
Zobrazeno 1 – 20 z 3123 položek