Baterie nabíjecí

Baterie nabíjecí 

V této kategorii naleznete nabíjecí baterie AA a nabíjecí baterie AAA. S našimi dobíjecími bateriemi budou vaše ovladače, snímače a další elektronické věci fungovat  tak, jak mají. Klademe důraz na kvalitu a v nabídce máme pouze baterie, u kterých nedochází k výraznému snížení kapacity při jejich používání. Doporučujeme cenově výhodná balení více kusů.

Podkategorie

  • Nabíjecí NiMH baterie AAA

    Nabíjecí baterie NiMH formátu AAA jsou využívaných v drobné elektronice jako jsou třeba budíky, hodiny, dálkové ovladače, senzory a další. Nabíjecí baterie se prodávají buď jednotlivě nebo v cenově výhodných sadách, kde nejlépe vychází 4ks dobíjecích NiMH baterií. Vyrábí se v různých kapacitách a v dnešní již není zvláštností i dobíjecí baterie s kapacitou kolem 1300mAh.

  • Nabíjecí NiMH tužkové baterie AA

    Nabíjecí tužkové baterie NiMH formátu AA jsou velmi často využívány v drobné elektronice v domácnosti jako jsou třeba budíky, hodiny, dálkové ovladače, senzory a další. Nabíjecí baterie AA se prodávají buď jednotlivě nebo v cenově zvýhodněných sadách, kde nejlépe vychází 4ks dobíjecích NiMH baterií. Vyrábí se v různých kapacitách a v dnešní již není zvláštností i dobíjecí baterie s kapacitou kolem 2700mAh.

na stránku
Zobrazeno 1 – 20 z 21 položek
Zobrazeno 1 – 20 z 21 položek