Odpadní nádobky

Odpadní nádobky 

Podkategorie

 • Odpadní nádobky Brother

  Odpadní nádobky Brother slouží k zachycení malého množství přebytečného tonerového prášku, který si tiskárna vezme z toneru, ale nespotřebuje ho pro danou tiskovou úlohu. Ten se postupem času v odpadní nádobce hromadí a jednou za čas je třeba ji vyměnit za novou.

 • Odpadní nádobky Canon

  Odpadní nádobky Canon slouží k zachycení malého množství přebytečného tonerového prášku nebo inkoustu, který si tiskárna vezme z toneru, ale nespotřebuje ho pro danou tiskovou úlohu. Ten se postupem času v odpadní nádobce hromadí a jednou za čas je třeba ji vyměnit za novou.

 • Odpadní nádobky Epson

  Odpadní nádobky Epson slouží k zachycení malého množství přebytečného inkoustu nebo tonerového prášku, který si tiskárna vezme z toneru, ale nespotřebuje ho pro danou tiskovou úlohu. Ten se postupem času v odpadní nádobce hromadí a jednou za čas je třeba ji vyměnit za novou.

 • Odpadní nádobky HP

  Odpadní nádobky HP slouží k zachycení malého množství přebytečného tonerového prášku nebo inkoustu, který si tiskárna vezme z toneru, ale nespotřebuje ho pro danou tiskovou úlohu. Ten se postupem času v odpadní nádobce hromadí a jednou za čas je třeba ji vyměnit za novou.

 • Odpadní nádobky Konica Minolta

  Odpadní nádobky Konica Minolta slouží k zachycení malého množství přebytečného tonerového prášku, který si tiskárna vezme z toneru, ale nespotřebuje ho pro danou tiskovou úlohu. Ten se postupem času v odpadní nádobce hromadí a jednou za čas je třeba ji vyměnit za novou.

 • Odpadní nádobky Xerox
na stránku
Zobrazeno 1 – 20 z 124 položek
Zobrazeno 1 – 20 z 124 položek