lncblockcategories 0.0107707977295s

Optický PatchCord Multi mode (62,5/125), ST/ST, 1m, economy

Sleva! Optický PatchCord Multi mode (62,5/125), ST/ST, 1m, economy Zobrazit větší

KJ010P6TTE01

Nový produkt

2 ks

Skladem

230 Kč s DPH

-9%

253 Kč s DPH

Optický patch cord
Propojovací kabel zakončený čtyřmi konektory (duplex). Patch cord je určen pro multimodová vlákna 62,5/125.

Využití:
- propojení 2 aktivních zařízení (Media konvertory, pracovní stanice, switche)
- propojení aktviního zařízení s pasivním (optické rozvaděče, optické vany)
- propojení zařízení uvnitř rozvaděče

Ve většině případu se používají optické patchcordy v duplexní variantě ( dvě optická vlákna vedle sebe ).

Patchcordy se vyrábějí s vlákny singlemode ( 9/125µm ) a multimode ( 50/125µm a 62,5/125µm ). Mohou být osazeny různými optickými konektory dle potřeby.


NOVÝ TREND BUDOUCNOSTI:
V současné době převládá optické vlákno jako přenosové medium ve všech částech přenosové infrastruktury, kromě oblasti přístupových sítí, zejména posledního úseku do koncového bodu tzv. poslední míle. Vzhledem k neustále rostoucím požadavkům na přenosovou kapacitu se dá očekávat růst počtu různých objektů (podniků, organizací či obchodních společností), které budou připojeny přímo optickým vláknem. O zvýšeném zájmu o optické technologie v oblasti přístupových sítí svědčí i vývoj nových technologií jako Gigabitový Ethernet.

CO TO JE OPTICKÉ VLÁKNO:
Optické vlákno je skleněné nebo plastové vlákno, které přenáší signály prostřednictvím světla ve směru své podélné osy.
Optická vlákna jsou široce využívána v komunikacích, kde umožňují přenos na delší vzdálenosti a při vyšších přenosových rychlostech dat, než jiné formy komunikace.
Vlákna se používají místo kovových vodičů, protože signály jsou přenášeny s menší ztrátou, a zároveň jsou vlákna imunní vůči elektromagnetickému rušení.

Stručná příručka LOGO kabelů

Podrobná příručka LOGO kabelů

30 dalších produktů ve stejné kategorii: