Bluetooth reproduktor Promate, Snowy

Nové Sleva! Bluetooth reproduktor Promate, Snowy Zobrazit větší

YPPJ4000TM

Nový produkt

4 ks

Skladem

645 Kč s DPH

-9%

709 Kč s DPH

Bluetooth reproduktor pro děti Promate Snowy bílý
Bluetooth reproduktor pro děti Promate Snowy v kompaktní velikosti umožňující přenos reproduktor v podstatě kamkoliv si Vaše dítě snadno zamiluje. Díky technologii Bluetooth lze připojit zařízení bezdrátově s dosahem až 10 metrů. Pomocí tlačítek lze jednoduše ovládat hudbu přímo na reproduktoru, telefon nemusí být ani vytažen z kapsy.

Kvalitní zvuk
Reproduktor Snowy je vybaven reproduktorem o výkonu 3W s vylepšenými ovladači zvuku a posouvá tak poslech hudby na vyšší úroveň. Dokonalý hudební zážitek umocňují výborné basy, které jsou dostatečně silné. Reproduktor vytváří každé písničce skvělý základ pro vynikající zvuk bez zkreslení.

Možnosti připojení
Své oblíbené skladby si může Vaše dítě přehrávat pomocí technologie Bluetooth (v 3.0). Tento bezdrátový reproduktor je tak možné připojit ke smartphonu, tabletu nebo třeba notebooku.

Zabudovaný mikrofon
Reproduktor Snowy díky zabudovanému mikrofonu nabízí možnost handsfree hovorů. Mikrofon je vybaven technologií potlačení šumu pro bezproblémové volání.

Jednoduché ovládání
Reproduktor Snowy nabízí tlačítka pro jednoduché ovládání reproduktoru. Jedním tlačítkem lze přehrávat či pozastavit hudbu, při delším stisku stejného tlačítka lze zapnout či vypnout reproduktor. Dalšími tlačítky lze posouvat skladby a upravovat hlasitost a také měnit vstup pro reproduktor.

Čtečka paměťových karet
Reproduktor Snowy má zabudovanou čtečku paměťových karet. Díky tomu může Vaše dítě poslouchat své oblíbené skladby uložené na microSD kartě.

4 režimy přehrávání
Reproduktor Snowy umožňuje 3 režimy přehrávání hudby. První režim je bezdrátový poslech pomocí technologie Bluetooth. Druhý režim je režim FM rádia, díky tomu lze pomocí vestavěného tuneru poslouchat rádio. Třetí režim je pomocí AUX konektoru a posledním režimem je paměťová karta.

Podsvícené oči a ocásek
Reproduktor Snowy nabízí přátelské podsvícení očí a ocásku. Snadno tak reproduktor rozveselí Vaše děti a ty si mohou užít spoustu zábavy při poslechu svých oblíbených skladeb.

LED indikátor
Reproduktor Snowy je vybaven LED indikátorem pro zobrazení například nabíjení (zda je reproduktor nabíjen nebo ne) a nebo zda je pomocí Bluetooth připojen k zařízení.

Parametry:
* Verze Bluetooth: 3.0
* Bluetooth čipset: Jian Rong
* Frekvence: 20~20KHz
* Vstup: 5V, 1A
* Výkon: 3W
* Doba nabíjení: 2-3 hodiny
* Doba přehrávání: až 6 hodin
* Kapacita baterie: 600mAh