Stativy

lncblockcategories 0.00558590888977s

Stativ Promate Precise-170, 170cm, 62cm, 5kg, hliníkový

Sleva! Stativ Promate Precise-170, 170cm, 62cm, 5kg, hliníkový Zobrazit větší

MEW00171B0PJ

Nový produkt

3 ks

Skladem

1 906 Kč s DPH

-9%

2 094 Kč s DPH

Stativ Promate Precise-170
Stativ Promate Pixels-170 je kombinací robustnosti a inovativních vlastností pro všechny fotografy a kameramany. Tento stativ je trojdílný a má odolné hliníkové nohy, které zvyšují stabilitu stativu. Nohy jsou zajištěny výklopnými aretačními prvky. Tento stativ je extrémně všestranný a je vhodný pro každého fotografa či kameramana.

3-cestná hlava stativu
S hlavou stativu dosáhnete přesně takového úhlu, jaký pro snímek zrovna potřebujete. Můžete snadno měnit úhly pomocí otáčení s hlavou. Hlava je otočná o 360 stupňů a vy tak můžete snadno pořizovat i panoramatické snímky.

Zámky nohou
Pro rychlé a bezpečné nastavené lze nohy zamknout pomocí výklopných zámků. Hlava stativu pak poskytuje skvělou stabilitu.

Rychloupínací deska
Fotoaparát či kameru můžete snadno zajistit a následně odjistit na stativu pomocí rychloupínací desky. Můžete tedy rychle měnit zařízení, kterými momentálně chcete pořizovat snímky.

Středový sloupek
Díky středovému sloupku můžete snadno nastavit vhodnou výšku během několika vteřin. Můžete nastavovat rozsah výšky od 62cm po 170cm.

Precizní nastavení
Stativ nabízí vestavěnou vodováhu, kdy pomocí bubliny snadno zajistíte, aby bylo Vaše zařízení v co nejlepším úhlu.

Pouzdro
Stativ je dodáván s pouzdrem na přenášení, které nabízí ramenní popruh. Snadno si tak můžete vzít stativ s sebou na každý výlet a vytvořit si perfektní snímky.

Snadná přenosnost
Stativ je vyroben z robustního, ale přesto lehkého hliníku. Můžete tak naprosto snadno přenášet stativ z jednoho místa na druhé. Stativ lze velmi jednoduše složit a umístit do pouzdra.

Parametry:
* Maximální výška: 170cm
* Minimální výška: 62cm
* Výška ve složeném stavu: 67cm
* Sekce nohou: 3
* Maximální zatížení: 5kg
* Hmotnost: 2.09kg

5 dalších produktů ve stejné kategorii: