Stativy

lncblockcategories 0.00592088699341s

Stativ Promate Precise-150, 150cm, 53cm, 3kg, hliníkový

Sleva! Stativ Promate Precise-150, 150cm, 53cm, 3kg, hliníkový Zobrazit větší

MEW00150B0PJ

Nový produkt

2 ks

Skladem

957 Kč s DPH

-9%

1 052 Kč s DPH

Stativ Promate Precise-150
Stativ Promate Precise-150 je kombinací robustnosti a inovativních vlastností pro všechny fotografy a kameramany. Tento stativ je trojdílný a má odolné hliníkové nohy, které zvyšují stabilitu stativu. Nohy jsou zajištěny výklopnými aretačními prvky. Středový sloup má mechanismus pro vysouvání a díky tomu tak můžete snadno nastavit výšku pro fotografování.

Úžasný zážitek z fotografování
Naklápěcí hlava stativu a možnost nastavování výšky i pevné a stabilní nohy vytvářejí skvělé podmínky pro vynikající snímky.

Rychloupínací deska
Díky jednoduchému systému uzamčení montážní desky lze rychle a bezstarostně vyjmout či vyměnit Vaše fotoaparáty i kamery.

Zámky nohou
Pro rychlé a bezpečné nastavení lze nohy zamknout pomocí výklopných aretačních prvků. Středový sloupek pak poskytuje skvělou stabilitu. Gravitační hák umístěný na spodní straně středového sloupku navíc umožňuje zvýšit hmotnost těžiště stativu a zvýšit tak stabilitu.

Polohovatelnost
Stativ je vybaven středovým sloupkem pro možnost rychlého a přesného seřízení. Snadno tak můžete nastavit výšku od 53cm po 150cm pro Vaše zařízení.

Precizní nastavení
Stativ nabízí vestavěnou vodováhu, kdy pomocí bubliny snadno zajistíte, aby bylo Vaše zařízení v co nejlepším úhlu.

Pouzdro
Stativ je dodáván s pouzdrem na přenášení, které nabízí ramenní popruh. Snadno si tak můžete vzít stativ s sebou na každý výlet a vytvořit si perfektní snímky.

Parametry:
* Maximální výška: 150cm
* Minimální výška: 53cm
* Výška ve složeném stavu: 57cm
* Sekce nohou: 3
* Maximální zatížení: 3kg
* Hmotnost: 1.39kg

5 dalších produktů ve stejné kategorii: