SD karty

Nejprodávanější produkty

Verbatim Micro Secure Digital Card, 16GB, micro SDHC, 44010, UHS-I U1 (Class 10), bez adaptéru

Sleva! Verbatim Micro Secure Digital Card, 16GB, micro SDHC, 44010, UHS-I U1 (Class 10), bez adaptéru Zobrazit větší

DE016VEC1XBP

Nový produkt

15 ks

Skladem

198 Kč s DPH

-9%

218 Kč s DPH

Paměťové karty microSDHC jsou momentálně jedny z nejmenších karet na trhu. Byly vytvořeny speciálně pro mobilní telefony, užívají velmi malé množství energie a tak zvyšují životnost baterií. Je možné je použít i v zařízeních GPS, MP3 přehrávačích, digitálních kamerách a zařízeních PDA.

Seznam kompatibilních přístrojů se každým dnem rozšiřuje – paměťové karty microSD společnosti Verbatim jsou kompatibilní se všemi přístroji, které mají vstup SDHC při použití spolu s adaptérem SD.

Všechny karty jsou založeny na nejnovější technologii správy autorských práv, která zajišťuje legální přenos digitálního vlastnictví (obrázků, filmů, hudby atd.) prostřednictvím počítačové sítě pro osobní využití.

Karty SD High Capacity (SDHC) jsou nové paměťové karty SD, které jsou založeny na specifikaci SDA 2.0 a dosahují kapacity přes 2 GB. Mezi výhody patří zvýšená kapacita a vyšší rychlost přenosu dat. Specifikace tříd rychlosti řadí karty do různých tříd podle výkonu a stanovuje metody jeho měření. Specifikace třídy 10 určuje minimální přenosovou rychlost 10 MB/s.

Logo microSDHC je obchodní značkou.

Ekologičtější výrobek. Obsahuje méně plastu.
Tento obal obsahuje průměrně o 90 % méně plastových materiálů než tomu bylo dříve.

Kapacita: 16 GB
Rychlost zápisu: 10 MB/Sec
Rychlost čtení: 10 MB/Sec

30 dalších produktů ve stejné kategorii: