Reproduktory

lncblockcategories 0.0104198455811s

Promate Bluetooth reproduktor Bonsai-Qi, 1.0, 5W, hnědý, regulace hlasitosti, s bezdrátovým nabíjením, s noční LED svítilnou

Sleva! Promate Bluetooth reproduktor Bonsai-Qi, 1.0, 5W, hnědý, regulace hlasitosti, s bezdrátovým nabíjením, s noční LED svítilnou Zobrazit větší

QEPJX004WB00

Nový produkt

7 ks

Skladem

2 512 Kč s DPH

-9%

2 761 Kč s DPH

Bluetooth reproduktor Promate Bonsai-Qi s bezdrátovou nabíjecí stanicí a noční LED svítilnou
Díky zařízení Promate Bonsai-Qi můžete poslouchat hudbu, nabíjet své zařízení nebo svítit díky noční LED lampičce.

Skvělá kvalita zvuku
Bonsai-Qi poskytuje čistý stereo zvuk díky kvalitnímu 5W reproduktoru. Můžete si tak užít svou oblíbenou hudbu. Reproduktor je navíc propojen s LED světlem.

Rychlé Qi bezdrátové nabíjení
Zařízení podporuje Qi bezdrátové nabíjení. Díky tomu můžete snadno a rychle nabít svá zařízení, která podporují tento standard nabíjení. Zařízení se pro nabíjení pokládá na základnu lampy.

Elegantní design
Bonsai-Qi je vyrobeno z vysoce kvalitního přírodního bambusového materiálu šetrného k pokožce. Díky elegantnímu a svěžímu designu se zařízení stává příjemným společníkem do každé místnosti. LED světlo je navíc velmi pohodové a neblikající díky čemuž zabraňuje únavě očí.

Dotykové ovládání
Zařízení se jednoduše ovládá dotykem. Lze si zvolit jeden ze 7 stupňů jasu. Tahem prstu po dotykové ploše si snadno nastavíte úroveň jasu a režim osvětlení dle Vašeho výběru. I v nejnižších nastaveních je světlo nastaveno tak, aby nerušilo spícího partnera nebo dítě, ale je přitom dostatečně jasné.

Parametry:
* Verze Bluetooth: 4.0
* Bluetooth chipset: Realtek RTL8761ATV
* Bluetooth frekvence: 2.4GHz
* Bluetooth profily: A2DP, AVRCP, SPP, GATT, ATT
* Vstupní napětí: 5V, >=3.5A
* Qi bezdrátové nabíjení: 5V, 1A
* Výkon reproduktoru: 5W
* Odpor: 4 Ohmy
* Dosah: 15 metrů
* Světelnost: 200 lumenů

30 dalších produktů ve stejné kategorii: