Příslušenství foto, video

lncblockcategories 0.00554704666138s

Promate batoh na fotoaparát AcePak, černá

Sleva! Promate batoh na fotoaparát AcePak, černá Zobrazit větší

MEF13604B0PJ

Nový produkt

2 ks

Skladem

1 329 Kč s DPH

-9%

1 460 Kč s DPH

Batoh na fotoaparát Promate AcePak
Promate AcePak je pevný batoh pro fotoaparát a jeho příslušenství. Je navržen tak, aby pohodlně přenesl a přitom výborně ochránil Váš fotoaparát či videokameru. Taška je vyrobena z nylonu, vnitřek batohu nabízí paměťovou pěnu, která navíc pomáhá chránit před otřesy i ty nejmenší doplňky. Batoh také obsahuje přihrádku pro notebook a 3 kapsy pro příslušenství.

Profesionální batoh
Díky tomuto batohu můžete snadno svou digitální zrcadlovku, videokameru, notebook či tablet pohodlně přenášet společně s jeho příslušenstvím. Tento víceúčelový batoh má řadu vnitřních i vnějších kapes, které nabízejí spoustu prostoru pro příslušenství a nabízejí tak všem fotografům či kameramanům možnost mít veškeré své vybavení stále u sebe.

Kapsy
Batoh Promate AcePak nabízí spoustu kapes. Mimo spousty malých kapes na paměťové kaery, klíče, čistící prostředky nebo popruhy nabízí například i velkou kapsu pro notebook až do velikosti 15.6" či velké iPady. Dále také kapsy pro příslušenství, nabíječky nebo třeba pro Váš mobilní telefon.

Komfort a ochrana
Batoh je ergonomicky navržený a díky svým polstrovaným ramenním popruhům také mimořádně pohodlný na cestách. Batoh je navíc lehký. Ochranný kryt proti dešti navíc chrání Vaše zařízení a příslušenství před vodou a vlhkostí v případě špatného počasí.

22 dalších produktů ve stejné kategorii: