lncblockcategories 0.0411200523376s

Stolní lampa Tom, modrá, 5V/350mA, noční LED světlo, Promate

Sleva! Stolní lampa Tom, modrá, 5V/350mA, noční LED světlo, Promate Zobrazit větší

NLAS20D0LCPJ

Nový produkt

5 ks

Skladem

804 Kč s DPH

-9%

883 Kč s DPH

Stolní a noční LED lampa Promate Tom
LED lampa Promate Tom dokáže osvětlit každý tmavý kout ve Vašem domě a poskytnout pocit bezpečí Vašim dětem. Světlo vyzařované pomocí LED žárovky chrání oči Vašich dětí snižováním modrého světla. Lampa nabízí bezpečnou manipulaci a odolnou konstrukci, která při ovládání chrání malé prsty Vašich dětí. Lampa se jednoduše ovládá stiskem tlačítka a dítě si tak může zvolit ideální světlo ke čtení, malování nebo relaxaci.

Roztomilá kočka
Lampa byla navržena jako roztomilá kočka. Barvy světla jsou jasné a živé, aby vyhovovaly dětské náladě a stimulovaly jejich nadšení.

3 módy LED svícení
Lampa nabízí 3 módy LED svícení mezi kterými lze snadno volit stiskem tlačítka očí a upravit tak barvu podle nálady. Například žlutou pro čtení a osvětlení okolí, teplou bílou pro noční svícení nebo studenou bílou pro výtvarnou činnost.

Ekologicky šetrný produkt
Lampa je navržena tak, aby byla ekologicky šetrná. Díky technologii LED má nízký odběr energie a žárovky mají delší životnost. I díky tomu může být tato lampa vhodným doplňkem pro Vaše děti.

Citlivé dotykové ovládání
Lampa přináší velmi citlivý dotykový senzor na obou očích kočky, díky tomu může dítě lampu velmi jednoduše ovládat. Pouhým klepnutím nebo delším stiskem je možno zvýšit či snížit úroveň jasu nebo vypnout či zapnout světlo.

2 v 1
Lampa Tom může být používána jako stolní nebo noční lampa. Obě světla mohou pracovat současně a poskytnout tak více jasu nebo mohou být použity samostatně.

Parametry:
* Barva: modrá
* Vstup: 5V, 350mA
* Svítivost: 350 lumenů
* Příkon: 6W

13 dalších produktů ve stejné kategorii: