DVD

Nejprodávanější produkty

Verbatim DVD+RW, 43488, DataLife PLUS, 10-pack, 4.7GB, 2-4x, 12cm, General, Standard, cake box, Scratch Resistant, bez možnos...

Sleva! Verbatim DVD+RW, 43488, DataLife PLUS, 10-pack, 4.7GB, 2-4x, 12cm, General, Standard, cake box, Scratch Resistant, bez možnos... Zobrazit větší

DDW47VEC3GX0

Nový produkt

19 ks

Skladem

379 Kč s DPH

-9%

416 Kč s DPH

DVD+RW DtaLife Plus

Vývoj v oboru ukládání dat se nikdy na dlouhou dobu nezastaví, a proto není velkým překvapením, že společnost Verbatim má opět vedoucí postavení ve světě technologií disků DVD+RW.
Dosažení tohoto jedinečného úspěchu bylo možné jen díky neustálému zaměření společnosti Verbatim na výzkum a vývoj, který se realizuje prostřednictvím mateřské společnosti Mitsubishi Kagaku Media v Japonsku. Aby bylo možné zapisovat a přepisovat disky při tak vysoké rychlosti, přišla společnost Mitsubishi s novou technologií vycházející z dřívější verze patentované technologie SERL (Super Eutectic Recording Layer).
Dnes existuje několik přepisovatelných formátů: DVD+RW, DVD-RW a DVD-RAM, ale pouze formát DVD+RW poskytuje naprostou kompatibilitu se stávajícími přehrávači DVD a jednotkami DVD-ROM.
Formát DVD+RW podporuje skupina sedmi společností: Verbatim / MCC, Philips, HP, Ricoh, Sony, Thomson a Yamaha. Společnost Verbatim vždy disponovala nejlepšími technologiemi a nabízí média DVD+RW, která drží krok s nejnovějšími videozařízeními a počítači.

Specifikace:
♦ Kapacita. 4,7GB
♦ Maximální rychlost čtení: 1-4x
♦ Balení: 10-pack cake box
♦ Technologie SERL
♦ Dlouhá životnost
♦ Zapisovatelnost ve formátech CLV (video) nebo CAV
♦ Kompatibilita pro čtení na většině přehrávačů DVD a jednotek DVD-ROM
♦ 1000 zápisů

30 dalších produktů ve stejné kategorii: