DVD

Nejprodávanější produkty

Verbatim DVD+R, 43667, DataLife PLUS, 25-pack, 8.5GB, 8x, 12cm, General, Double Layer, cake box, Wide Printable, pro archivac...

Sleva! Verbatim DVD+R, 43667, DataLife PLUS, 25-pack, 8.5GB, 8x, 12cm, General, Double Layer, cake box, Wide Printable, pro archivac... Zobrazit větší

DDP85VEC4GP3

Nový produkt

2 ks

Skladem

929 Kč s DPH

-9%

1 021 Kč s DPH

DVD+R Double Layer Inkjet Printable

Média Verbatim DVD+R používají technologii AZO společnosti Verbatim, která zaručuje špičkovou kvalitu všech záznamů. Díky široké kompatibilitě jsou disky Verbatim ideální pro sdílení počítačových dat, domácích videozáznamů, fotografií a hudby.

Dvouvrstvé disky Verbatim nabízí ohromnou kapacitu ukládání 8,5 GB (2,6 u 8cm disků). Dvouvrstvý záznam je možný díky přidání nové podkladové vrstvy, která odděluje obě záznamové vrstvy a umožňuje záznam laserovým paprskem na obě vrstvy. Po zaznamenání dat na první vrstvu dojde ke změně zaostření laseru a záznamu na druhou vrstvu.

Vedle podpory nejvyšších možných rychlostí jsou média Verbatim k dispozici i s potiskovatelným povrchem. Barvy vytištěné na povrch disku jsou nyní stejně živé a jasné jako na originálu. K dispozici jsou dále i média s možností širokého potisku, takže obrázek může zasahovat až k středovému otvoru v disku.

Specifikace:
♦ Kapacita: 8.5GB
♦ Maximální rychlost zápisu: 8x
♦ Baleni: 25-pack spindle
♦ Povrch: Inkjet Printable-No ID
♦ Zapisovací vrstva AZO
♦ Nejvyšší stabilita zápisu
♦ Vynikající životnost
♦ Pro videoaplikace (CLV) a datové aplikace (CAV)

30 dalších produktů ve stejné kategorii: