DVD

Nejprodávanější produkty

Verbatim DVD-R, 43755, DataLife PLUS, 50-pack, 4.7GB, 16x, 12cm, Professional, Advanced Azo+, cake box, Wide Thermal Printabl...

Sleva! Verbatim DVD-R, 43755, DataLife PLUS, 50-pack, 4.7GB, 16x, 12cm, Professional, Advanced Azo+, cake box, Wide Thermal Printabl... Zobrazit větší

DDM47VEC5TP4

Nový produkt

5 ks

Skladem

581 Kč s DPH

-9%

638 Kč s DPH

Společnost Verbatim i nadále zajišťuje spotřebitelům řešení pro větší flexibilitu a úsporu času. Uživatelé nyní mohou pomocí DVD-R s 16násobnou rychlostí zápisu vypálit 4,7 GB dat za pouhých 6 minut!
Důvodem je vývoj vlastního zapisovacího barviva Metal AZO, díky němuž byla společnost Verbatim schopná nabídnout média s dvojnásobnou rychlostí zápisu. Tento vývojový proces probíhal posledních několik let a jeho výsledkem je technologie Advanced AZO, která byla nejprve použita na médiích se 4násobnou rychlostí zápisu a nyní je bezpečně použito také na médiích s 8násobnou rychlostí zápisu. Nejnovější media s 16násobnou rychlostí zápisu využívají barviva Advanced AZO+.
Kromě posledních rychlostí jsou média Verbatim k dispozici také s nově vylepšeným potisknutelným povrchem, který je širší a bělejší. Dříve se barvy mohly zdát nejasné, vybledlé nebo odlišné od barev na předloze. Díky povrchu potisknutelných disků Verbatim však nyní budou barvy živé a jasné jako na originále.
Navíc nový potisknutelný povrch zasahuje až ke středu disku; pro tisk je tedy k dispozici celá plocha od vnějšího okraje (49 mm)! Obrázky proto v těchto kritických místech nebudou oříznuté, ale zůstanou celé.

Vlastnosti disku DVD společnosti Verbatim:

- 8,5 GB na dvouvrstvém produktu,
- kapacita 4,7 GB (standardní použití a authoring) a 3,95 GB (authoring), DVD-R pro authoring kompatibilní pouze s jednotkou Pioneer DVR-S201 (médium s kapacitou 3,95 GB – P/N 43112 – pouze s jednotkou Pioneer DVR-S101),
DVD-R pro standardní použití, kompatibilní se všemi ostatními jednotkami DVD-R (v závislosti na rychlosti),
- vlastní technologie zapisovacího barviva Metal AZO a Advanced AZO,
- vynikající životnost,
- pro čtení na jednotkách DVD-ROM a v přehrávačích DVD-Video,
- k dispozici jsou povrchy pro inkoustový a tepelný tisk,
doživotní záruka,
- k dispozici v krabičkách (jewel case), v obalech o velikosti videokazety a bez obalu.

Existují dvě kategorie disků DVD: disky pro standardní použití a disky pro authoring.

Standardní použití
Disky DVD-R společnosti Verbatim pro standardní použití byly navrženy tak, aby vyhovovaly potřebám uživatelů, kteří vyžadují vyšší kapacitu médií. Proto jsou určeny zejména pro podnikatele a spotřebitele, kteří je využijí k archivaci dat a pro jednorázový videozáznam.
Profesionálové pracující s velkými obrazovými soubory ihned zjistí, v čem spočívají přednosti tohoto typu – bez problémů lze například umístit na jeden disk celou obrazovou knihovnu a zároveň sdílet velké multimediální soubory. Domácí uživatelé mohou provádět úpravy, pořádat a sdílet své vzpomínky a ukládat je na jeden disk ve formě fotografií, videoklipů a hudby.

Authoring
Disky DVD-R společnosti Verbatim pro authoring byly navrženy tak, aby vyhovovaly potřebám profesionálních vývojových pracovníků a výrobců softwaru. Tento typ je ideálním řešením pro audio/video záznamy, multimediální přenosy, archivaci dat a mnoho dalších činností!
Tyto disky načtou všechny jednotky DVD, ale zapisovat na ně lze pouze na jednotce Pioneer DVR-S201.

30 dalších produktů ve stejné kategorii: