lncblockcategories 0.00575709342957s

Nejprodávanější produkty

Semínka cherry rajčátek, Véritable

Sleva! Semínka cherry rajčátek, Véritable Zobrazit větší

NBBX07XXXXVB

Nový produkt

 Lingot se semeny cherry rajčat pro chytré květináče Véritable


Semena cherry rajčat již uložená v substrátové kapsli – postačí pouze vyjmout z balení a vložit do autonomní zahrádky Véritable.

Lingot se semeny cherry rajčat pro chytré květináče Véritable

Mini rajčata čili cherry rajčátka jsou vhodné jak do salátů, masovo-zeleninových špízů, těstovin tak jako malé pohoštění pro vaše hosty. Velmi oblíbené jsou také u dětí, a to pro jejich výraznou chuť a velikost plodů tak akorát do dětských úst.

Lingot se semeny cherry rajčat

Speciálně navržená náplň pro chytré květináče Véritable určená k okamžitému použití
Obsahuje semena chemicky neošetřených rostlin a organickou půdu – substrát s živinami šitý na míru rostlinám
Semena jsou předvybírána pečlivě podle jejich produktivity a vůně
Poskytuje 1 – 2 měsíce nepřetržité úrody, bez ohledu na roční období
Nezatěžuje prostředí – 100 % kompostovatelné a biologicky rozložitelné
Zdravé řešení – neobsahuje pesticidy či GMO (geneticky modifikované organismy)
Kompatibilní se všemi chytrými květináči značky Véritable
Lingoty v jejich původním obalu můžete skladovat na chladném a suchém místě po dobu 1 roku. Po této době může klesnout úspěšnost vyklíčení semen.

Tipy jak pěstovat cherry rajčátka v chytrém květináči Véritable


V přírodě potřebují rajčata opylování za pomoci větru anebo včel. V interiéru jejich práci zastává člověk. Ale nebojte se, jde o rychlou a v konečném důsledku jednoduchou záležitost. Až rostlina dospěje do dospělého věku, začne nasazovat květy. Rostlinou postačí v krátkých intervalech opatrně zatřepat, případně můžete zkusit opylení štetcem. Na každý květ postačí několik vteřin "opylování". Pokud zjistíte, že se z květu netvoří rajče, proces jednoduše zopakujete, dokud květ nezačne pouštět okvětní lístky a měnit se v plod. Až rajčata přestanou plodit, můžete je přesadit například do květináče nebo přímo na vaši zahradu, aby vám příští rok opět udělala radost.

Náplně Lingot pro autonomní zahrádky značky Véritable

Francouzská společnost Véritable vyvinula pro své inteligentní domácí květináče speciální kapsle Lingot se semínky a organickou půdou obohacenou o nezbytné živiny. Ve svém sortimentu má náplně Lingot s mnoha rozličnými druhy aromatických bylin, mini odrůd zeleniny a ovoce či jedlých květin. Díky autonomní domácí zahrádce tak můžete pěstovat bylinky a mini zeleninu či ovoce v průběhu celého roku, i když venku sněží. Bez námahy, postačí pouze dolévat vodu. Výhodou inteligentních květináčů je fakt, že kromě dolévání vody se nemusíte o nic starat. Rostliny můžete dokonce pěstovat i v místnostech bez oken. V kapsli je již předem namíchaný substrát, tedy jakási moderní směs zeminy.

Substráty a semena Véritable

Výběr a kompozice substrátů jsou šité na míru jednotlivým rostlinám. Stejně tak je maximálně optimalizované umístění semínek v substrátu i šířka a hloubka jejich osazení pro efektivní a rychlý růst. V náplních nenajdete nechtěné pesticidy či geneticky upravené rostliny. Semena v náplni lze uchovávat po dobu maximálně jednoho roku na chladném a suchém místě. Po vypršení této doby může efektivita klíčení a růstu rychle klesat. Malý tip: Abyste dosáhli nejlepších výsledků, dávejte do autonomní zahrádky rostliny podobné velikosti a s obdobnou rychlostí růstu. V případě potřeby můžete košíky s náplněmi vyměňovat.

Použití náplní Lingot je snadné


Vyjmete substrátovou náplň z krabičky, vložíte do přihrádky ve vašem autonomním květináči, mírně vtlačíte až na dno a sejmete ochrannou fólii. Pro snadnější rozlišení rostlinek můžete vložit cedulku s názvem, kterou jednoduše odstřihnete ze samotné krabičky.

30 dalších produktů ve stejné kategorii: