lncblockcategories 0.00608205795288s

Dětská sklenička sada 6ks, čirá, 0.19l, Kilner

Sleva! Dětská sklenička sada 6ks, čirá, 0.19l, Kilner Zobrazit větší

NZSX12XXXDKL

Nový produkt

3 ks

Skladem

615 Kč s DPH

-9%

675 Kč s DPH

Sada 6 skleniček Kilner na dětskou výživu, 190 ml
6 Kilner skleniček o objemu 190 ml, se silikonovým víčkem v pastelových barvách. Sada poslouží pro pohodlné skladování, přenášení, ohřívaní a vlastní konzumaci doma vyrobené dětské stravy. Sada obsahuje také 12 přelepek na označení. Jídlo je možné přímo ve skleničkách zamrazit, stejně tak jako ohřívat v mikrovlnce.

Informace o produktu
Kilner sada 6 skleniček na dětskou výživu, s barevnými silikonovými víčky, objem 190 ml

Sadu tvoří 6 sklenic z odolného skla o objemu 190 ml, z nichž každá má tzv natahovací, silikonové, dobře těsnící víčko v pastelové barvě.
Připravujete-li svému dítěti domácí stravu, sadu skvěle využijete pro přenášení nebo na výlety. Dětské jídlo rovnou můžete ohřát v mikrovlnné troubě, aniž byste jej museli přendávat. Sklenici s obsahem je možné také zamrazit, pokud ji naplníte nejvýše 5 cm pod horní okraj. A ještě můžete mít dobrý pocit z používání eko recyklovatelného materiálu.

Pokyny pro údržbu:
Sklenici i silikonová víčka je možné mýt v myčce nádobí. vyvarujte se nalévání vřelé vody přímo do sklenic. Před prvním použitím vymyjte a nepoužívejte, zejména na víčka, abrasivní mycí prostředky.

Obsah balení:
6x sklenička o objemu 0,19 l
2x silikonové pudrově růžové víčko
2x silikonové kouřově šedé víčko
2x silikonové pudrově modré víčko
12x štítek pro zaznamenání datumu spotřeby

Technická data
- výška: 14 cm
- průměr: 9 cm
- objem: 190 mlKilner – nejlepší je originál

Anglická kvalita a tradice je to, co můžete od výrobků Kilner očekávat. První zavařovací sklenice spatřila světlo světa v roce 1842 v anglickém městečku Dewsbury. Právě v tomto roce přišel John Kilner s objevem, který znamenal revoluci v zavařování. Originální sklenice Kilner mají nejen kouzlo nadčasového vintage designu ale také mnoho technických výhod, které vás přesvědčí o jejich nezaměnitelnosti. Zavařovací sklenice Kilner, které použijete nejen při zavařování masa, zeleniny či ovoce, nejsou jediným sortimentem této tradiční značky. Podívejte se také na ostatní, nejen skleněné výrobky Kilner.

30 dalších produktů ve stejné kategorii: